Члени ЦМО:
Гериш Вікторія Сергіївна, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, звання «старший вчитель».
Ковальчук Наталія Василівна, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, звання «старший вчитель».
Швець Андрій Володимирович, вчитель історії і правознавства, спеціаліст вищої категорії.
Маловик Наталія Вікторівна, вчитель географії, спеціаліст першої категорії.
Умріхіна Людмила Сергіївна, вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії.
Постевка Віталій Аврелович, вчитель фізичної культури, спеціаліст першої категорії.
Одорожа Сергій Миколайович, вчитель фізичної культури, спеціаліст першої категорії.
Фоміна Світлана Петрівна, вчитель фізичної культури, спеціаліст першої категорії.
Чернієнко Діана Олегівна, вчитель фізичної культури, спеціаліст другої категорії;
Ісаченко Катерина Олександрівна - вчитель природничих наук.
Педагогічна тема ЦМО
Впровадження інноваційних тенденцій системи освіти в процесі викладання предметів математично-природничого циклу та уроків фізичної культури
в спеціальній школі
Тиждень математично-природничих наук "Дивовижна магія квітів".
У ході підготовки до тижня математично- природничих наук "ДИВОВИЖНА МАГІЯ КВІТІВ" учні старшої школи під керівництвом вчителя природознавства Кондратенко Т.М.
виготовили міні-картини на квіткову тематику, оформили виставку
Інформаційна виставка "Світ цікавих фактів про квіти" ( вчитель природознавствоа Кондратенко Т.М.)
В рамках Тижня математично-природничих наук вчителем географії Маловик Н.В. був проведений географічний кейс з учнями 5-А класу:
В рамках Тижня математично-природничих наук вчителем природознавства Кондратенко Т.М .був проведений турнір знавців квітів "Впізнай квітку". ( серед учнів 6-8 класів).
В рамках проведення Тижня математично-природничих наук "Дивовижна магія квітів" вчителем фізики Калюжною О.В. був проведений нестандартний урок з учнями 8 класу на тему "Фізика і квіти".
В рамках проведення Тижня математично-природничих наук вчора ( 23 квітня) вчителем Кондратенко Т.М. був проведений урок-дослідження "Квіти на шкільному подвір'ї '. Дівчата створили групу дослідників, а хлопці виконували роботу репортерів ( фотографували) та "програмістів" ( знаходили потрібну інформацію про квіти у смартфонах).
В рамках 🌺Тижня математично-природничих наук🌺 Гериш В.С., вчитель математики, провела турнір "Квіткова математика" для учнів 5-6 класів. Учні виконували завдання на «Галявині ромашок», розв’язували приклади та розфарбовували квіти, створювали квітковий календар. І на завершення – завдання на платформі Learningapps «Квіткові пазли».💐https://learningapps.org/watch?v=p0w4twspn24
В рамках Тижня математично-природничих наук вчителем історії Швецем А.В. був проведений проект «Квіткова Україна».🌺 За підсумками якого оформлена презентація «Символіка нашого міста вишивана нитками та бісером» (5-8 класи).💐
Тиждень природничо-математичих наук триває! Для учнів 9 класу проведений турнір "Цікава геометрія", на якому учні переглянули відео про симетрію у природі та побудували мандалу "Квітка життя"
Протягом Тижня математично-природничих наук були організовані екскурсії до 🌹дендропарку💐 "Тюльпанова краса поруч".🌺
Вчитель географії Маловик Н.В. провела урок на тему: "Виготовлення моделі "ЗЕМЛЯ" за допомогою повітряних кульок". із застосуванням інноваційної технології Diy та мейкерство - вид діяльності за допомогою якої учні працюють руками.